Dlaczego warto

Dlaczego warto zostać członkiem KIKE ?
KIKE od 10 lat wspiera merytorycznie, prawnie i lobbingowo środowisko operatorów. Izba nie jest instytucją biznesową ukierunkowaną na zysk, dlatego wszystkie jej działania służą poprawie sytuacji ISP. Stając się Członkiem KIKE, stajesz się częścią stowarzyszenia, które od wielu lat lobbuje na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, organizuje 2 razy w roku największe wydarzenie dla ISP, tworzy projekty, które zapewniają dostęp do innowacyjnych rozwiązań i produktów w niższych cenach.

Jakie są korzyści płynące z przystąpienia do Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej?

  1. Dostęp do wzorców dokumentów oraz opracowań przygotowanych przez itB Legal Bazański, Grabiec Kancelaria Radców Prawnych oraz przez Grupę Roboczą ds. Administracji KIKE. Dokumenty opracowano z myślą o pomocy prawnej członkom Izby.
  2. Możliwość korzystania z węzłów wymiany ruchu oferowanych w ramach projektu Tanie Łącze. Dzięki projektowi wielu operatorów zrzeszonych w Izbie zaoszczędziło, rozwinęło swoje firmy i miało szansę konkurować z największymi telekomami.
  3. Korzystanie z Systemu Ewidencji Zakupów (SEZ). System powstał, by zapewnić jak najniższe ceny usług, narzędzi i produktów firmom zrzeszonym w Izbie. Użytkownikiem może zostać każdy członek Izby, który wypełni i wyśle formularz zgłoszeniowy.
  4. Udział w szkoleniach organizowanych przez Akademię KIKE. Dla Członków KIKE obowiązują  specjalne, dużo niższe ceny niż dla firm spoza Izby.
  5. Pierwszeństwo w otrzymaniu zaproszenia na spotkania i warsztaty organizowane przez Izbę.
  6. Nabycie wejściówki na największe wydarzenie dla lokalnych ISP w Polsce w promocyjnej, niższej cenie. Konferencja KIKE to okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych, wzięcia udziału w warsztatach i panelach dyskusyjnych, a także świetnej zabawy.
  7. Dostęp do newslettera, który dostarcza najświeższe i najciekawsze informacje o rynku telekomunikacyjnym.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.