Akademia Kike

Czym jest Akademia KIKE ?
Akademia KIKE jest projektem Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej powstałym w odpowiedzi na potrzeby firm członkowskich.

Jej celem jest kompleksowe i profesjonalnie dostarczenie wiedzy, narzędzi i rozwiązań oraz stworzenie płaszczyzny, w której firmy dzielą się swą specjalistyczną wiedzą oraz w której członkowie nabywają specjalistycznej wiedzy nie angażując się czasowo w poszukiwania właściwych ofert, lokalizacji, trenerów itp.

Akademia KIKE to:
- szkolenia dedykowane dla branży ISP
- możliwość dzielenia się doświadczeniami
- profesjonalni trenerzy-praktycy
- atrakcyjne ceny dla członków Izby.

Koordynatorem, organizatorem i opiekunem merytorycznym wszystkich szkoleń jest Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej.

Projekt skierowany jest do wszystkich firm członkowskich. Firmy mogą zostać współorganizatorem szkolenia, jeśli posiadają wiedzę i doświadczenie, którymi chcą się podzielić z innymi firmami (np. w zakresie administracji sprzętem, marketingu lub przekształceń) lub mogą delegować swoich pracowników jako uczestników, słuchaczy.

W KIKE znamy rynek mikro, małych i średnich przedsiębiorstw branży ICT. Wiemy, że bardzo często nasi Członkowie nie mają czasu na przeszukiwanie różnorodnych ofert szkoleniowych, gdyż dbają o rozwój własnych biznesów. Mamy świadomość, że temat poszukiwania dobrych i sprawdzonych szkoleń jest stałym elementem rozmów kuluarowych w czasie konferencji. Dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom stworzyliśmy rozwiązanie jakim jest Akademia KIKE. Poszukując szkoleń na otwartym rynku musisz przebić się przez setki tysięcy ofert bardzo często  niedostosowanych do realiów małych i średnich przedsiębiorstw. W Akademii KIIKE chcemy, aby wszystkie szkolenia były profilowane pod tę grupę przedsiębiorców.

Jako Izba możemy wynegocjować lepsze ceny, gdyż działamy jako reprezentant grupy przedsiębiorców.

Oferta Akademii KIKE składa się ze szkoleń adresowanych do właścicieli, zarządów oraz pracowników firm. Tematyka szkoleń ma odpowiadać na aktualne potrzeby Członków Izby, dlatego będziemy starali się cyklicznie ankietować naszych uczestników, aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. Zagadnienia szkoleniowe będą dedykowane zarówno technikom, instalatorom, jak i inżynierom, informatykom, przedstawicielom handlowym oraz pracownikom BOK i handlowcom.

Wszystkie pytania prosimy kierować na: biuro@kike.pl
lub pod numer telefonu: 606889921