XXIII JUBILEUSZOWA KONFERENCJA KIKE

Szanowni Państwo,

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa na XXIII Jubileuszową Konferencję KIKE.

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej została zarejestrowana w październiku 2008 roku. Od tego czasu wspiera małych i średnich operatorów, kibicując i pomagając im osiągać biznesowe sukcesy. Oprócz doradztwa prawnego i współpracy z organami administracji publicznej, to właśnie Konferencje KIKE są miejscem wymiany doświadczeń, zawierania nowych znajomości biznesowych oraz dopinania umów handlowych.

Najbliższa edycja Konferencji KIKE będzie miała wyjątkowy, jubileuszowy charakter. Spodziewamy się rekordowej ilości gości i wystawców, stąd na miejsce organizacji tego wydarzenia wybraliśmy ponownie Centrum Kongresowe Targi Kielce. Nowoczesne i przestronne wnętrza tego obiektu pozwolą nam ugościć wszystkich Państwa na najwyższym poziomie.

Podobnie jak rok temu, tegoroczna JUBILEUSZOWA GALA X-LECIA KIKE, zaskoczy Państwa niezapomnianymi wrażeniami. Na tak wyjątkową okoliczność, jaką jest 10-lecie Izby, przygotowaliśmy dla Was ogromny zestaw niespodzianek i atrakcji. Podobnie jak rok temu, GALA KIKE zorganizowana będzie na HALI E Targów Kielce, której gabaryty i objętość pozwolą nam pomieścić wszystkie atrakcje oraz ugościć Państwa w komfortowych warunkach.

W ramach przygotowań do Konferencji, dla wszystkich gości tego wydarzenia wynegocjowaliśmy specjalne ceny w najlepszych, czterogwiazdkowych obiektach hotelowych w Kielcach. Ta oferta rabatowa jest dostępna dla Państwa na hasło "KIKE" i obowiązuje do 31 października 2018. Szczegółowy wykaz hoteli umieszczony jest na stronie konferencji. Podobnie jak rok temu, ze wszystkich wskazanych prze nas hoteli zapewniony będzie dla Państwa bezpłatny transport z/do Centrum Kongresowego, na Galę KIKE oraz wieczór Before-Party. Szczegółowe informacje o zasadach funkcjonowania transportu będą umieszczone przy recepcji każdego z hoteli. Dla Państwa wygody, na cały czas trwania Konferencji, samochody będzie można pozostawić na bezpłatnym parkingu Targów Kielce.

Wszelkie szczegóły dotyczące XXIII Konferencji KIKE dostępne są i aktualizowane będą na stronie konferencje.kike.pl

Zapraszamy również, do polubienia naszego profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/izbaKIKE/), gdzie będziemy regularnie meldować o postępach w przygotowaniach do Konferencji oraz informować o promocjach specjalnych dotyczących zakupu wejściówek. Do końca września obowiązują najniższe ceny akredytacji, zachęcamy zatem Państwa do zarejestrowania swojego udziału już dziś.

DO ZOBACZENIA W KIELCACH!------------------
Termin wydarzenia:  27-28 listopada 2018
Miejsce wydarzenia: Centrum Kongresowe - TARGI KIELCE / ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce
Strona Konferencji i rejestracja: konferencje.kike.pl